שאלות ותשובות


על מנת ליהנות ממערכת יחסים שבה קיימת תקשורת מכבדת, בונה ותורמת לצמיחה והתפתחות משותפת, יש צורך אמיתי בשיתוף הפעולה והמחויבות של כל אחד מבני הזוג לתהליך: הגעה רציפה למפגשים ותרגול בבית את הכלים שנלמדו. יישום והתמדה מביאים לתוצאות בשטח.
תהליכים משמעותיים זקוקים לזמן. על מנת ליצור שינוי ארוך טווח יש להבין שהתהליך יארך על פני מספר מפגשים. כמות המפגשים תלויה בבעיות העולות, בצרכים שלכם, בלמידה ותרגול הכלים ובמחויבות שלכם להשיג את המטרות שנקבעו מראש. ככל שתתקדמו בתהליך, תוכלו להרגיש את השפעתו המיטיבה ולהחליט מתי אתם מספיק חזקים להמשיך בעצמכם.
גם אני באופן אישי חוויתי קושי לדבר ולשתף באמת שלי ובמחשבות האותנטיות שלי, מה שגרם לי לחוש לרוב בודדה, לא מובנת ובעיקר- שאני לא בסדר. בדיוק מסיבה זו וכחלק מהתהליך הטיפולי שלי, אני שוקדת לעזור ללקוחותיי בבניית תחושת בטחון לדבר ולהתבטא בחופשיות על הכל, ללא ביקורת ושיפוטיות. כיום אני גם מציעה שירות של ליווי רגשי באמצעות הכתיבה, כך שכל אחד מלקוחותיי יוכל לבחור את הדרך הנוחה והמתאימה לו ביותר. 
מחקרים שנעשו בתקופת הקורונה מצאו כי טיפול אונליין יעיל באותה המידה כמו טיפול פנים מול פנים ואף מעניק יותר יציבות ומבטיח שבזמנים אלו, הרצף הטיפולי יישמר - דבר התורם להשגת המטרות והיעדים שלכם. כמובן, לא כל סוגי הטיפולים מתאימים להתבצע מרחוק- כמו, למשל, טיפול במגע וכמו כן- לא כולם מתחברים ל"טיפול מרחוק" וזה לגמרי בסדר. המטרה שלי הינה להעניק לכם יכולת בחירה אמיתית כך שלא תבחרו מטפל רק כי הוא קרוב לסביבת המגורים שלכם. במידה ואתם מתלבטים, תמיד ניתן לקיים מפגש ראשוני ולנסות...